ВОЛОГІ «ВИСКИ» - ПОЛОНАННЯ ВІД STYX

«Stylus Studio» до вирішення будь-якої проблеми підходить комплексно! Щоб позбутися зайвої ваги або локальних жирових відкладень далеко не завжди достатньо лише косметологічних процедур. Великий відсоток успіху – правильне харчування.
Висококваліфікований фахівець у галузі дієтології допоможе відкоригувати вагу, покращити загальне самопочуття, надати необхідну підтримку.

від 1200 грн.

Докладніше

90 хвилин

Тривалість процедури

10-15 процедур

Курс

ЩО ЦЕ?

«Віскі»-сповивання є засобом комплексної боротьби з надмірною вагою та целюлітом тіла, поєднуючи в собі високу результативність корекції фігури та омолоджуючої дії. Крім того, спеціальні речовини, що входять до складу лосьйонів, забезпечують поліпшення обміну речовин в організмі та контроль апетиту, що призводить до зменшення обсягів споживаної їжі.
Під час сповивань місцева температура тканин змінюється (до 2 градусів), провокуючи організм на відновлення термобалансу за допомогою посилення ліполізу; стимулюються метаболізм та енергообмін клітин та організму в цілому, посилюючи продуктивність обміну речовин на 35-50%. Бандажі під час сповивання виконують роль абсорбуючої основи, яка видаляє продукти застою, що виводяться через шкіру, токсичні речовини.

Як часто потрібно повторювати процедуру?

Курс складається в середньому з 10 – 15 процедур, залежно від стадії целюліту та необхідного ефекту. Частота проведення сповивань – 1 раз на 2-3 дні.

ЕФЕКТ ВІД КУРСУ ОБЕРТАНЬ

Зниження ваги на 5-8 кг;
Зменшення об’ємів тіла на 4-10 см;
Поліпшення рельєфу жирових відкладень;
Підвищення пружності тіла, підтяжка шкіри;
Зменшення розтяжок ;
Усунення набряків;
Зменшення варикозу та куперозу;
Контроль апетиту;
Усунення психо-емоційних проблем;
Легке, гнучке, пластичне тіло.

ЧОМУ САМЕ «STYLUS STUDIO»?

Ми використовуємо тільки оригінальну косметику
Наші косметологи навчені всім технікам обгортань, мають профільну медичну освіту та роблять процедуру безпечно та максимально ефективно

ЯК МОЖНА ЗАПИСАТИСЯ?

Ми чекаємо на Вас щодня з 8:00 до 20:00 у центрах лазерної косметології «Stylus Studio». Телефонуйте за вказаними в контактах телефонами або залиште Ваш номер у спеціальній формі на сайті.

Для кого ця процедура?

Жінки та чоловіки
будь-якого віку

Тривалість процедури:

90 хвилин

Особливості:

Віскі”- сповивання практично не мають протипоказань.
Препарати не викликають алергічних реакцій, тому що повністю складаються з натуральних компонентів, а ефірні олії максимально очищені та використовуються в мікродозах.
Ряд препаратів має терапевтичну дію при різних хронічних захворюваннях.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Найменування Час Ціна
Віскі сповивання STYX локальне
80 хв
1 200 грн
Віскі сповивання STYX тотальне
80 хв
1 500 грн

Докладніше ознайомитися з повним переліком цін на всі наші послуги (омолодження, косметологія обличчя, лазерна епіляція тощо) Ви можете у нашому прайсі

Прайс лист

ЗАПИСАТИСЯ В ЦЕНТР ЛАЗЕРНОЇ
КОСМЕТОЛОГІЇ "STYLUS STUDIO"

Контакти

Зв'язатися з нами та поставити питання, що Вас цікавлять
Ви можете за допомогою цієї форми.