ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ГРИБКА НІГТІВ

Грибок нігтів – інфекційне захворювання, яке легко передається та швидко поширюється на сусідні ділянки пальців, тому слід завчасно виявляти захворювання та лікувати. Лікування грибка нігтів лазером – сучасний ефективний метод, який дозволяє всього за кілька процедур позбавитися захворювання без застосування лікарських препаратів.

від 420 грн.

Докладніше

30 хвилин

Тривалість процедури

4-8 процедур

Курс

ЩО ЦЕ?

Для лікування оніхомікозу (грибка нігтів) «Stylus Studio» використовує медичний діодний лазер MedArt NeoNail.
Лазерний промінь рівномірно прогріває нігтьову пластину та нігтьове ложе до температур, при яких грибок гине.

Як часто потрібно повторювати процедуру?

Для повного позбавлення грибка нігтів необхідно пройти курс, що складається з 4-8 процедур з періодичністю 1-2 рази на місяць до повного відростання здорової нігтьової пластини.

ПЕРЕВАГИ

1. Безболісність. Процедура лазерного лікування оніхомікозу максимально комфортна для пацієнта. Метод ґрунтується на інтенсивному прогріванні нігтьової пластини, при цьому вона залишається непошкодженою.

2. Безпека. На відміну від інших методів лікування грибка нігтів, особливо медикаментозного, лікування лазером немає жодних протипоказань, крім вагітності. Цілком відсутній вплив на внутрішні органи.

3. Ефективність. Найбільша ефективність (85-90%) порівняно з іншими методами лікування оніхомікозу. При медикаментозному лікуванні внутрішніми препаратами ефективність становить 35-50%, а зовнішніми лише 15%.

4. Не потрібний відновлювальний період. Після процедури лазерної обробки нігтів можна відразу ж повернутися до своєї повсякденної активності, за винятком видів спорту, що чинять тиск на нігті і тривале ходіння на 1-2 дні.

5. Короткий курс лікування. Завдяки дії високої температури в нігтьовому ложі покращується кровообіг. За рахунок цього нігті починають рости швидше, і курс лікування займає менше часу, ніж при використанні медикаментів (від 3-х до 6-ти місяців).

6. Швидке проведення процедури. Процедура займає від 5 до 30 хвилин.

ЧОМУ САМЕ «STYLUS STUDIO»?

Ми використовуємо найкраще у світі обладнання
Наші косметологи мають профільну медичну освіту та роблять процедуру безпечно та максимально ефективно

ЯК МОЖНА ЗАПИСАТИСЯ?

Ми чекаємо на Вас щодня з 8:00 до 20:00 у центрах лазерної косметології «Stylus Studio». Телефонуйте за вказаними в контактах телефонами або залиште Ваш номер у спеціальній формі на сайті.

Для кого ця процедура?

Жінки та чоловіки
будь-якого віку

Тривалість процедури:

30 хвилин

Показання:

Оніхомікоз (грибок нігтів)

Протипоказання:

вагітність

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Найменування Ціна
Лазеротерапія (обидві стопи або кисті)
1 200 грн
Лазеротерапія (одна стопа чи кисть)
660 грн
Лазеротерапія (один палець)
420 грн

Докладніше ознайомитися з повним переліком цін на всі наші послуги (омолодження, косметологія обличчя, лазерна епіляція тощо) Ви можете у нашому прайсі

Прайс лист

ЗАПИСАТИСЯ В ЦЕНТР ЛАЗЕРНОЇ
КОСМЕТОЛОГІЇ "STYLUS STUDIO"

Контакти

Зв'язатися з нами та поставити питання, що Вас цікавлять
Ви можете за допомогою цієї форми.