Літній догляд за шкірою обличчя

  • admin 

З зміною пори року змінюється і наша Шкіра. Вплив ультрафіолету, спеки і низька вологість приводять шкіру до висушенню і в той же час до збільшення жирності. Тому літній догляд повинен помітно відрізнятиметься від зимового.

Фактори, погано впливають на шкіру обличчя влітку:

  • Сонце. Ультрафіолет – особлива загроза, яка може викликати на шкірі опіки, алергічні дерматити, небажану пігментацію та інші серйозні захворювання. Крім того сонячні промені призводять до передчасному старінню, так званому, фотостаріння шкіри. Під впливом високих доз ультрафіолету відбувається погіршення якості колагену, який відповідає за пружність та еластичність шкіри.
  • Спека. Висока температура повітря сприяє розширення судин та посилення судинних захворювань. При жарі також більше активно виділяється сальний секрет, який призводить до жирності шкіри, закупорці пор, запалень, акне.
  • Низька вологість повітря та кондиціонери призводять до сухості шкіри. Вона лущиться, з’являється почуття стягнутості.

Основні правила догляду за шкірою

1. Шкіра вимагає особливо ретельного очищення від пилу та жирності. Слід двічі на день користуватися лосьйонами чи тоніками за типом шкіри.

2. Зволоження. Пересушена шкіра вимагає особливого уваги. Потрібно не лише регулярно використовувати зволожуючі засоби для шкіри (крему, молочко, міцелярну воду), але й дотримуватись питного режиму.

3. Обов’язкова захист від ультрафіолету! Головний захист – крем із SPF. Насправді, навіть у зимовий період краще використовувати денні креми із захисним фактором, а влітку ця потреба особливо зростає. Не слід приймати сонячні ванни з 10:00 до 16:00. В особливо сонячні дні краще носити головні убори, що захищають шкіру обличчя від сонячних променів.

4. Профілактика загострення судинних захворювань (Купероз, розацеа і т.п.). Слід використовувати засоби для особи (крема, активні сироватки) з судинозміцнюючими компонентами (екстракти кінського каштана, виноградної кісточки, гаммамелісу і т.д.)

5. Профілактика виникнення пігментації. І знову на допомога приходять кошти з фактором захисту від ультрафіолету. Постарайтеся не робити травмуючих косметологічних процедур (пілінг, лазерне шліфування, мезотерапія і т.п.) влітку без особливої необхідності.

Для підбору правильного догляду за шкірою обличчя у літній період краще звернутися до косметологу, який оцінить стан шкіри і підбере найбільш підходящі для неї кошти. Усі салонні процедури повинні бути спрямовані на зволоження та харчування шкіри.